Bezpieczne zakupy online mają wiele wymiarów. Zazwyczaj posługujemy się tym pojęciem w kontekście uniknięcia oszustwa. W rzeczywistości bezpieczeństwo w e-commerce oznacza również ograniczenie ryzyka, że zakupy okażą się nietrafione, bo produkt nie spełni oczekiwań klienta. Konsumenci poświęcają mnóstwo czasu, by zdobyć informacje, które pomogą im w podjęciu świadomej decyzji zakupowej. W tym niezwykle pomocne są opinie dotychczasowych klientów.

Pragniesz zapewnić klientom swojego sklepu internetowego bezpieczne zakupy online, udostępniając im wiarygodne i rzetelne źródło informacji? W takim razie mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie w postaci innowacyjnej wtyczki Revbox, generującej kompleksowe i transparentne recenzje produktowe!

Jak bezpiecznie robić zakupy online dzięki widgetowi Revbox?

Bezpieczne zakupy online, czyli pozbawione ryzyka, są marzeniem klientów kupujących w sieci. Wystarczy wspomnieć, że około 40% spośród nich potrzebuje od 10 do 30 minut, by zapoznać się z opiniami na temat oglądanego produktu i podjąć decyzję zakupową. Ponadto 30% konsumentów poświęca na to więcej niż pół godziny. Wniosek? To naprawdę imponujące liczby, biorąc pod uwagę, jak bardzo deficytowym towarem stał się dzisiaj czas. W jaki sposób poprawić doświadczenie zakupowe klientów i pomóc im w podejmowaniu trafnych decyzji?

  • Po pierwsze, klienci liczą na rzetelne źródło wiedzy w postaci opinii pozostawionych przez dotychczasowych kupujących, którzy mieli okazję przetestować produkt. Nawet 87% konsumentów podejmuje decyzje właśnie w oparciu o nie. Jako godny zaufania sprzedawca, musisz zapewnić odwiedzającym sklep taką możliwość.
  • Nie warto stawiać na fałszywe opinie. Naraża to biznes e-commerce na pokaźne kary finansowe ze strony Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Poza tym stanowią one krótkowzroczną strategię, bo nietrafione zakupy zostaną zwrócone do sklepu, a klienci już do niego nie wrócą.
  • 85% kupujących w sieci obawia się, że znalezione przez nich komentarze na temat produktów nie są wiarygodne. Tylko rzetelne opinie są użyteczne z punktu widzenia klienta, a tym samym sklepu dbającego o stabilną sprzedaż w dłuższej perspektywie.

Chcesz, by w Twoim sklepie internetowym pojawiło się kompleksowe źródło wiedzy na temat produktów, uwzględniające autentyczne opinie konsumentów? Wtyczka Revbox, działająca w oparciu o innowacyjny algorytm sztucznej inteligencji daje taką możliwość. Wiarygodne opinie, których źródłem jest nasze narzędzie to swoisty drogowskaz dla klientów Twojego sklepu, umożliwiający dokonywanie zakupów bez zbędnego ryzyka.

Na czym polega zakupowa rewolucja proponowana przez Revbox?

Filozofia stojąca za Revbox opiera się na zaufaniu – naszym znakiem najważniejszej wartości w świecie e-commerce. Wierzymy, że rzetelne przedstawianie produktów klientom to najlepszy sposób na uzyskanie wiarygodności i lojalności kluczowych dla stabilnej sprzedaży. W tym celu stworzyliśmy narzędzie, które przeszukuje sieć, znajdując wiarygodne opinie dotychczasowych klientów, a następnie agreguje je do postaci przejrzystej recenzji, która może znaleźć się na stronie Twojego sklepu internetowego.

Silnik sztucznej inteligencji, który nie da się oszukać

Aby wznieść doświadczenia zakupowe konsumentów na niespotykany dotąd poziom, opracowaliśmy innowacyjny silnik sztucznej inteligencji, który szczegółowo przeszukuje internet i odnajduje wszystkie komentarze, opinie i recenzje produktowe, jakie opublikowali dotychczas klienci mający do czynienia z konkretnym produktem.

Jedna z głównych innowacji polega na tym, że Revbox znakomicie odróżnia rzetelne opinie od fałszywych, powielanych wielokrotnie i nieuczciwych. Analiza skupia się na faktach – najważniejszych cechach i zaletach poszczególnych produktów.

Silnik Revbox działa w wielu językach, dlatego źródła opinii są praktycznie nieograniczone. Narzędzie bierze pod uwagę informacje pochodzące z całego świata, co zwiększa jego wiarygodność.

Wtyczka Revbox, czyli bezpieczne zakupy online w Twoim sklepie

O ile samo monitorowanie sieci nie jest nowością, o tyle prawdziwą rewolucję w zakupach online zapewnia drugi element naszego narzędzia – widget Revbox przeznaczony do integracji ze sklepem internetowym. W oparciu o wyszukane informacje sztuczna inteligencja przygotowuje kompleksowe i rzetelne recenzje produktowe.

Wiedza dotychczas zarezerwowana dla marketerów i właścicieli sklepów internetowych, teraz zostaje podana na tacy konsumentom. Oprócz rozbudowanej recenzji goście odwiedzający stronę produktową mają do dyspozycji również zestawienie najważniejszych i najczęściej wskazywanych przez kupujących cech danego produktu.

Wtyczka Revbox z opiniami klientów może znaleźć się na Twojej stronie natychmiast po integracji. Przygotowaliśmy rozwiązania dla wszystkich popularnych platform sprzedażowych, a także indywidualne wdrożenia dla dużych sklepów internetowych. Narzędzie charakteryzuje się w pełni elastycznym designem, by znakomicie wpisać się w layout konkretnego sklepu i sprostać wymaganiom UX.

Poznaj najważniejsze zalety Revbox z punktu widzenia sprzedawcy i klienta:

  • Oszczędność czasu – dzięki Revbox konsumenci potrzebują znacznie mniej czasu, aby dowiedzieć się, czy produkt wpisuje się w ich oczekiwania.
  • Bezpieczne zakupy bez ryzyka – klient po zapoznaniu się z rozbudowaną recenzją produktu, wynikającą z doświadczeń kupujących, może podjąć świadomą decyzję zakupową.
  • Wzrost satysfakcji – kolejne udane zakupy zwiększają poziom zadowolenia klientów i przywiązują ich do sklepu. Lojalni konsumenci chętnie wracają po kolejne produkty.
  • Wzrost konwersji – z punktu widzenia sprzedawcy zastosowanie Revbox poprawia konwersję w sklepie internetowym, bo użytkownicy nie opuszczają sklepu, by szukać informacji o produktach gdzie indziej.
  • Mniej zwrotów – świadome i przemyślane zakupy ograniczają współczynnik zwrotów, będący zmartwieniem wielu biznesów e-commerce.

Zapewnij klientom bezpieczne zakupy online przy pomocy Revbox

Chcesz zagwarantować swoim klientom lepsze doświadczenie zakupowe bez ryzyka, a tym samym podnieść poziom sprzedaży w swoim e-biznesie już teraz? Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jaki sposób możemy wdrożyć Revbox w Twoim sklepie internetowym!

    Skontaktuj się z nami – rozwiejemy Twoje wątpliwości!