Mimo ogromnej konkurencji panującej w branży e-commerce problemem, z jakim zmagają się konsumenci dokonujący zakupów online jest rozproszona wiedza dotyczące oferty. Niemal 60% klientów poświęca do 30 minut poszukując opinii o interesujących ich produktach. Jednocześnie aż 85% kupujących w sieci obawia się, znajdowane przez nich komentarze nie są wiarygodne. Zastanawiasz się, jak wpływa to na Twój biznes e-commerce? Niestety bardzo negatywnie. Klient, który nie uzyska na stronie Twojego sklepu pełnej wiedzy na temat produktu, z dużym prawdopodobieństwem odwiedzi strony konkurencyjne i być może właśnie tam dokona zakupu. W ten sposób spada współczynnik konwersji. Jak rozwiązać ten problem?

Spraw, by podstrony produktowe Twojego sklepu stanowiły pełne kompendium wiedzy i rzetelnych opinii konsumenckich. Proponujemy Ci narzędzie, dzięki któremu dokonasz tego natychmiast!

Wtyczka Revbox z wiarygodnymi opiniami klientów – drogowskaz konsumenta

Zakupy online stanowią obecnie domenę 79% polskich internautów. Wśród czynności najczęściej wykonywanych w sieci znalazły się jeszcze między innymi szukanie produktów, których zakup klienci rozważają oraz porównywanie ich cen – tak deklaruje po 73% użytkowników sieci. Z drugiej strony dobrze wiemy, że czas jest dzisiaj towarem deficytowym, a internetowi poszukiwacze produktów i usług chętnie by go oszczędzali, gdyby tylko mogli sobie na to pozwolić. Jakie wnioski płyną z tego dla właścicieli sklepów internetowych?

  • Zwyczaj porównywania cen produktów oraz wyszukiwania dodatkowych informacji jest dość niebezpieczny dla sprzedawców. Zwiększa prawdopodobieństwo, że pozyskany lead ostatecznie przełoży się na wyższą sprzedaż… konkurencji, u której konsument znajdzie nie tylko korzystniejszą cenę, ale również rzetelne źródło wiedzy.
  • Blisko 87% klientów sklepów internetowych podejmuje decyzje zakupowe w oparciu o opinie dotychczasowych użytkowników znalezione w internecie, jednak poświęca wiele czasu na ocenę ich wiarygodności.
  • Jako sprzedawca musisz sprawić, by Twój sklep internetowy pozwalał klientom na oszczędzanie czasu w trakcie zakupów, stanowiąc źródło rzetelnych, niepodważalnych i autentycznych opinii. W ten sposób utrzymasz klienta na stronie i pomożesz mu w podjęciu decyzji zakupowej!

Jeśli w Twoim sklepie brakuje rzetelnych opinii konsumenckich, które oszczędzę czas i wysiłek klientów, możesz odmienić ten stan rzeczy niemal z dnia na dzień. Wystarczy, że wypróbujesz Revbox. Proponowane przez nas narzędzie przygotowuje rozbudowaną recenzję produktu, która opiera się na autentycznych opiniach i komentarzach użytkowników z całego świata. Wtyczka Revbox z opiniami klientów stanowi gwarancję jakości sklepu internetowego i prawdziwy przewodnik konsumenta. Klienci przeglądający produkty zyskują w jednym miejscu kompleksową wiedzę na ich temat, więc nie muszą opuszczać strony sklepu, a to przekłada się na wyższą konwersję i większy poziom lojalności.

Jak działa Revox?

Za naszym narzędziem stoi innowacyjny autorski silnik sztucznej inteligencji, który obiektywnie i kompleksowo znajduje wzmianki na temat konkretnych produktów w zasobach sieci. Następnie w oparciu o nie powstają usystematyzowane recenzje produktowe widoczne na stronach produktowych sklepu w postaci przejrzystego widgetu.

Inteligentny algorytm wynajdujący rzetelne opinie w sieci

Ogromną zaletą silnika sztucznej inteligencji Revbox jest jego niesamowity zasięg. setki, a nawet tysiące komentarzy, recenzji i opinii pozostawianych przez konsumentów w internecie nie stanowią dla niego wyzwania. Narzędzie wychwytuje najważniejsze cechy, zalety i trendy związane z konkretnym produktem. Innymi słowy wyręcza klientów sklepu, gwarantując im oszczędzanie czasu w trakcie zakupów.

Kolejną mocną stroną naszego silnika sztucznej inteligencji jest wiarygodność. Algorytm automatycznie odrzuca fałszywe opinie i recenzje, które potrafi rozpoznać, podobnie jak wielokrotnie powielane treści. W ten sposób Revbox jest odporny na marketing szeptany i nieuczciwe praktyki niektórych sprzedawców.

Nieograniczony zasięg Revbox wynika z faktu, że algorytm obsługuje wiele języków, a więc korzysta z uczciwych opinii użytkowników z całego świata.

Wtyczka Revbox z wiarygodnymi opiniami na Twojej stronie

Następnie wszystkie zebrane informacje ulegają syntezie do postaci czytelnej, przejrzystej i wiarygodnej recenzji produktu. Tę zaś możesz natychmiast opublikować na swojej stronie za sprawą widgetu Revbox, który zastępuje tradycyjną sekcję opinii.

Z punktu widzenia konsumenta widget stanowi najlepszą odpowiedź na pytanie, jak oszczędzić czas w trakcie zakupów. Oprócz przygotowanej przez sztuczną inteligencję recenzji, klient sklepu ma do dyspozycji zestawienie najważniejszych cech i zalet produktów wraz z częstotliwością, z jaką się pojawiały. Tysiące konsumentów z całego świata nie mogą się mylić, więc Revbox pomaga podjąć świadomą decyzję zakupową w krótszym czasie.

Wtyczka posiada integracje ze wszystkimi najważniejszymi platformami sprzedażowymi, a dedykowanym sklepem internetowym proponujemy indywidualne wdrożenia szyte na miarę. Widget staje się integralną częścią strony produktowej, ponieważ bardzo łatwo zmodyfikować jego wygląd, by pasował do layoutu sklepu.

Przekonaj się, jak Revbox oszczędza czas klientów sklepu i poprawia sprzedaż:

  • Oszczędność czasu – konsumenci doceniają Revbox, ponieważ pełna wiedza na temat produktu znajduje się w jednym miejscu, więc nie marnują czasu na poszukiwania.
  • Wyższy współczynnik konwersji – klienci nie muszą opuszczać strony sklepu, by poznać produkt lepiej, a więc zwiększa się prawdopodobieństwo, że dokonają zakupu właśnie w Twoim sklepie.
  • Lojalność konsumentów – Revbox zwiększa prawdopodobieństwo udanych zakupów, a zadowoleni klienci chętnie wracają po więcej. W dodatku swoimi opiniami dzielą się ze znajomymi i rodziną.
  • Upselling – czas poświęcony na zakupy klienci mogą spożytkować na wybór kolejnych produktów z Twojej oferty

Wtyczka Revbox na wyciągnięcie ręki dzięki prostej integracji!

Dzięki Revbox klienci Twojego sklepu oszczędzają czas i chętniej dokonują zakupów. Ty również go nie marnuj – skorzystaj z tego rewolucyjnego narzędzia już dziś dzięki szybkiej integracji z Twoim sklepem internetowym!

    Skontaktuj się z nami – rozwiejemy Twoje wątpliwości!