Jak zauważa Joey Coleman w swojej książce „Nigdy więcej nie trać klienta”, pozyskanie nowego klienta jest zazwyczaj 6-7 razy droższe niż utrzymanie dotychczasowego. Oznacza to w praktyce, że zaufanie w e-commerce stanowi ogromny kapitał, ponieważ lojalni klienci zapewniają sklepowi internetowemu stabilny poziom sprzedaży. W dodatku zadowoleni konsumenci chętnie dzielą się swoimi opiniami ze znajomymi. Zaufanie w e-handlu buduje się poprzez kolejne udane transakcje. Z kolei klienci podejmując świadome decyzje zakupowe, kierują się opiniami swoich poprzedników na temat konkretnych produktów.

Zastanawiasz się, jak budować zaufanie w e-sklepie, podczas gdy na podstronach produktowych brakuje pozytywnych komentarzy? Nasze narzędzie oparte o sztuczną inteligencję rozwiąże Twój problem natychmiast, bo sklep zapełni się dziesiątkami autentycznych opinii klientów!

Widget Revbox – lojalności zaufanie w e-commerce na wyciągnięcie ręki dzięki opiniom produktowym

Zaufanie w e-commerce zdobywa się latami, budując wiarygodną markę sklepu internetowego. Szczególnie trudnym, a zarazem kluczowym etapem jest start biznesu, gdy konsumenci nie znają sprzedawcy, więc trudno o jakąkolwiek lojalność. O czym należy pamiętać, budując zaufanie i rozpoznawalność marki?

  • Około 87% klientów kieruje się przed dokonaniem zakupu opiniami na temat produktu. Jeśli nie znają danego sklepu internetowego, opinie stają się jeszcze bardziej istotne, dlatego zadaniem sprzedawcy jest ich opublikowanie na stronach produktowych.
  • Każdy kolejny udany zakup zwiększa poziom zaufania i lojalności konsumentów, a dzięki temu sklep podnosi współczynnik konwersji i zyskuje stabilne grono klientów zapewniających odpowiednio wysoki poziom sprzedaży.
  • Niestety zadowoleni klienci zazwyczaj zapominają o pozostawieniu pozytywnej recenzji w sklepie internetowym, dlatego zdarza się, że mimo cieszącej się powodzeniem oferty, sekcje z komentarzami w sklepie internetowym pozostają niemal puste.

Rozumiesz na czym polega zaufanie w e-handlu i pragniesz budować lojalność konsumentów dzięki pozytywnym opiniom? Revbox – innowacyjne narzędzie z opiniami produktowymi, które Ci proponujemy może radykalnie przyspieszyć ten proces. Widget zawierający rzetelne opinie pochodzące od setek zadowolonych klientów pojawi się na Twojej stronie natychmiast. Na tym polega magia sztucznej inteligencji!

W jaki sposób Revbox pozyskuje i publikuje opinie klientów?

Znając wyzwania, przed którymi stają sklepy internetowe pragnące zdobywać zaufanie klientów, postanowiliśmy dokonać rewolucji w zakupach online. Rozproszona dotychczas wiedza o produktach podlega syntezie w jednym miejscu – na stronie Twojego sklepu internetowego. Dzieje się tak za sprawą wtyczki Revbox oferującej rozbudowaną i intrygującą konsumentów recenzję produktu, opartą o komentarze, opinie i przemyślenia jego dotychczasowych użytkowników.

Innowacyjny silnik sztucznej inteligencji

Sercem Revbox jest innowacyjny silnik opierający się na sztucznej inteligencji. Narzędzie monitoruje zasoby sieci w poszukiwaniu opinii na temat konkretnych produktów. Revbox wychwytuje powtarzalne oraz kluczowe cechy i zalety, by ułatwić klientom wybór. Algorytm nie jest stronniczy, bo doskonale wiemy, że zaufanie w e-commerce można budować wyłącznie na wiarygodności.

Silnik Revbox filtruje znalezione opinie, aby odrzucić fałszywe, sztucznie powielane i wynikające z marketingu szeptanego treści. Analizie poddawane są wyłącznie autentyczne opinie klientów, którzy rzeczywiście kupili i wypróbowali dany produkt.

Narzędzie działa w wielu językach, zatem kompendium wiedzy na temat produktu powstaje w oparciu o doświadczenia klientów z całego świata. W ten sposób również produkty stanowiące nowość na polskim rynku nie mają przed nami tajemnic.

Widget Revbox na Twojej stronie internetowej

Narzędzia monitorujące sieć w poszukiwaniu opinii istnieją od dawna. Proponowana przez nas zakupowa rewolucja polega na tym, że dostęp do zgromadzonej wiedzy zyskują nie tylko sklepy internetowe, ale przede wszystkim konsumenci.

Widget Revbox może znaleźć się na stronach produktowych Twojego sklepu internetowego. Sztuczna inteligencja w oparciu o setki bądź tysiące opinii przygotowuje godną zaufania, rzetelną i czytelną recenzję. Dzięki temu klient łatwiej podejmuje świadomą decyzję zakupową. Oprócz recenzji ma do czynienia z zestawieniem najważniejszych cech produktu, najczęściej wskazywanych przez jego recenzentów.

Wtyczka posiada integrację ze wszystkimi popularnymi platformami sprzedażowymi, a dla dedykowanych sklepów internetowych przewidzieliśmy indywidualne wdrożenia. Design narzędzia można z łatwością dopasować do identyfikacji wizualnej sklepu internetowego.

Jak zbudować zaufanie w sklepie? Poznaj wszystkie zalety Revbox:

  • Opinie klientów dostępne od zaraz – wystarczy, że przekażesz nam listę produktów, a po instalacji wtyczki Revbox wiarygodne recenzje znajdą się w Twoim sklepie.
  • Wzrost konwersji – Revbox stanowi znak jakości Twojego sklepu i oferowanych w nim produktów. Klienci, którzy odwiedzili go po raz pierwszy, łatwiej podejmują decyzję o zakupie, bo ufają wiarygodnym opiniom.
  • Zaufanie konsumentów – rzetelne recenzje produktowe zwiększają prawdopodobieństwo, że zakup będzie udany. W ten sposób zyskasz grono lojalnych klientów, którzy będą wracać po kolejne produkty.
  • Mniej zwrotów – zaufanie i świadome zakupy podwyższają satysfakcję klientów, a dzięki temu obniży się odsetek zwrotów w Twoim e-biznesie.

Revbox w Twoim sklepie internetowym – zaoferuj klientom nową jakość zakupów online!

Twój sklep internetowy może być postrzegany przez klientów jako godny zaufania już przy pierwszej wizycie. Najlepszą jego rekomendacją są opinie dotychczasowych zadowolonych konsumentów. Spraw, by pojawiły się na stronie natychmiast za sprawą rewolucyjnej wtyczki Revbox, która zapewni Ci przewagę nad konkurencją!

    Skontaktuj się z nami – rozwiejemy Twoje wątpliwości!