Nawet 93% konsumentów kupujących w internecie kieruje się przy swoich wyborach opiniami i porównaniami zamieszczonymi w sieci. Jeśli Twój sklep internetowy nie publikuje opinii dotychczasowych użytkowników, staje się mniej wiarygodny, a pośrednio odsyła część potencjalnych klientów do konkurencji. Dobre opinie na temat sklepu internetowego oraz jego oferty stanowią klucz do zdobycia lojalności konsumentów, a nie od dziś wiadomo, że utrzymanie klienta jest nawet kilkukrotnie tańsze od pozyskania nowego.

Nie marnuj czasu i opublikuj wiarygodne opinie na stronie swojego sklepu już teraz!

Wtyczka Revbox – gwarancja rzetelności Twojego sklepu

Pozytywne opinie na temat produktów dostępnych w sklepie internetowym to skarb, bo dzięki nim biznes staje się bardziej wiarygodny dla potencjalnych kupujących. Niestety ich zdobycie jest trudne:

  • Zadowoleni klienci, którzy nie mają zastrzeżeń do produktów, są mniej skłonni, by pozostawiać dobre opinie w sklepie internetowym, niż klienci, którzy nie są usatysfakcjonowani z zakupu. To ogromne wyzwanie, szczególnie z punktu widzenia nowych sklepów internetowych, dopiero budujących swoją markę.
  • Prawo w postaci dyrektywy Omnibus nakłada na przedsiębiorców sprzedających w sieci obowiązek starannej weryfikacji recenzji konsumentów, aby na stronach produktowych znajdowały się wyłącznie wiarygodne opinie pochodzące od klientów, którzy rzeczywiście dokonali w transakcji.

Sekcje z opiniami produktowymi w Twoim sklepie internetowym świecą pustkami? Wyobraź sobie, że mogą zapełnić się z dnia na dzień. Taki efekt zapewnia wtyczka Revbox – widget z wiarygodnymi opiniami i konsumentów na temat produktów, pochodzącymi z zasobów całej sieci! Zyskaj wiarygodne opinie na temat produktów z dnia na dzień!

Jak Revbox wzbogaca Twój biznes o wiarygodne i pozytywne opinie klientów?

Zastanawiasz się, na czym polega magia Revbox? To nie czary, lecz technologia wspierana przez sztuczną inteligencję. Narzędzie składa się z 2 elementów: silnika analizującego zasoby internetu w poszukiwaniu wiarygodnych opinii produktowych oraz wtyczki, która na podstawie znalezionych informacji przygotowuje rzetelną recenzję produktu.

Silnik Revbox – nowa filozofia zakupów online

Nawet jeśli w sklepie internetowym brakuje opinii, nie oznacza to, że konsumenci na całym świecie nie zapoznali się już z produktami znajdującymi się w ofercie i nie wyrazili na ich temat swojego zdania. Wręcz przeciwnie – sieć wręcz obfituje w wiarygodne opinie w postaci recenzji produktowych, komentarzy czy wpisów na forach i mediach społecznościowych. Wystarczy je odnaleźć!

W tym momencie do gry wkracza silnik Revbox. Narzędzie korzysta z inteligentnego algorytmu, który przeszukuje zasoby internetu i znajduje wszystkie wiarygodne opinie, jakie na temat danego produktu wyrazili jego dotychczasowi użytkownicy. Jeśli produkty lub usługi są nowością na polskim rynku, nic straconego. Algorytm działa w wielu językach, co znacznie poszerza zasób zgromadzonych informacji.

Jak zadbać o to, by w sklepie internetowym pojawiły się wyłącznie wiarygodne opinie? Pomyśleliśmy również o tym. Revbox nie dzieli recenzji konsumentów na złe i dobre opinie, za to doskonale radzi sobie z odsiewaniem fałszywych, wielokrotnie powielanych i sztucznych treści. Nowa filozofia zakupów online, za którą stoi Revbox opiera się na zaufaniu, a dobre opinie produktowe powinny wynikać wyłącznie z niego.

Widget Revbox – drogowskaz dla klientów odwiedzających sklep internetowy

Wykorzystanie sztucznej inteligencji do monitorowania zasobów sieci i wyszukiwania opinii konsumenckich nie jest nowością. Właściciele e-biznesów korzystali dotychczas w podobnych narzędzi. Rewolucja, jaką proponuje Revbox polega na drugim elemencie naszego rozwiązania. Jest nim widget Revbox pojawiający się na stronie internetowej sklepu, przede wszystkim na podstronach produktowych.

Revbox w oparciu o zgromadzone opinie dotychczasowych kupujących, pochodzące z zasobów internetu, przygotowuje wiarygodną recenzję produktu. Narzędzie skupia się na jego najważniejszych cechach, które odpowiadają na potrzeby użytkowników. Dzięki temu potrzeba wiedzy konsumentów zostaje zaspokojona już na stronie produktowej. W ten sposób Revbox staje się gwarancją rzetelności sklepu.

Ważną zaletę wtyczki stanowi fakt, że można ją łatwo zintegrować ze sklepami powstałymi w oparciu o wszystkie popularne platformy sprzedażowe. Dla dużych sklepów internetowych posiadających indywidualne potrzeby, przewidzieliśmy implementację szytą na miarę. Oprócz tego widget łatwo dopasować do strony sklepu pod względem designu, dzięki czemu staje się jego integralną częścią.

Przekonaj się, co Twój biznes zyska dzięki Revbox

  • Dobre opinie dostępne od zaraz – Twój sklep nie potrzebuje czasu, aby zgromadzić pozytywne opinie klientów. Dzięki wtyczce Revbox są one dostępne natychmiast po integracji z platformą sprzedażową. Wystarczy przekazać nam listę produktów.
  • Unikalne recenzje – dobre opinie klientów zagregowane do postaci recenzji mają indywidualny charakter. Każdy klient otrzymuje od nas dedykowaną bazę recenzji, które pojawią się na kartach produktowych wyświetlanych przez konsumentów.
  • Zaufanie użytkowników – pozytywne opinie produktowe pomagają klientom ocenić sklep internetowy. Zaufanie konsumentów buduje się miesiącami i latami, jednak liczne wiarygodne opinie dostępne natychmiast stanowią swoistą trampolinę do sukcesu!
  • Wzrost konwersji – opinie na temat produktów zwiększają poziom konwersji, ponieważ klienci po lekturze recenzji są bardziej skłonni do zakupu i nie muszą szukać dodatkowych informacji poza stroną sklepu.

Zyskaj wiarygodne opinie natychmiast!

Wiarygodne opinie na temat produktów znajdujących się na stronie sklepu to pierwszy krok do zdobycia zaufania wśród konsumentów i sposób na prześcignięcie konkurencji. Przekonaj się, jak widget Revbox wzniesie Twój biznes e-commerce na wyższy poziom. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak łatwo Revbox może wzbogacić Twój sklep internetowy!

    Skontaktuj się z nami – rozwiejemy Twoje wątpliwości!