Shoper – polska platforma e-commerce dostępna w modelu SaaS odpowiada za funkcjonowanie ponad 20 000 sklepów internetowych. Funkcjonuje na rynku już niemal 20 lat. Twój biznes e-commerce działa w oparciu o tę technologię? Potrzebujesz sprawdzonej wtyczki z opiniami produktowymi dla Shopera? W takim razie proponujemy Ci integrację Twojego sklepu z Revbox – innowacyjną wtyczką wykorzystującą AI do generowania recenzji produktowych w Shoper na podstawie opinii dotychczasowych kupujących. Sprawdź, jak to działa i popraw konwersję w swoim sklepie internetowym z dnia na dzień!

Najważniejsze zalety oprogramowania Shoper

Shoper to jeden z ciekawszych wyborów wśród platform e-commerce dostępnych w modelu SaaS. Chociaż użytkownicy oprogramowania nie mogą swobodnie modyfikować kodu, mają do dyspozycji inne zalety tej platformy, takie jak:

 • zróżnicowane pakiety i dużo możliwości w ramach najtańszego;
 • duży wybór szablonów z możliwością personalizacji;
 • wtyczki umożliwiające optymalizację strony pod kątem wyszukiwarki;
 • nieograniczona liczba produktów w sklepie internetowym;
 • możliwości integracji z Allegro;
 • liczne integracje z systemami płatności online w oparciu o wewnętrzne rozwiązanie;
 • forum dyskusyjne w języku polskim.

Jeśli chcesz, by w Twoim sklepie internetowym pojawiły się wiarygodne recenzje produktów, Shoper nie stwarza przeszkód. Oprogramowanie bardzo łatwo zintegrować z widżetem Revbox.

Recenzje produktów Shoper – wiarygodność sklepu i wzrost konwersji

Zdecydowana większość klientów kupujących w sieci nie przepada za ocenianiem produktów. Z punktu widzenia biznesu e-commerce jest to spore wyzwanie. Wystarczy wspomnieć, że około 87% klientów podejmuje decyzję zakupową w oparciu o znalezione opinie. Shoper, podobnie jak inne platformy e-commerce, pozwala na ich publikowanie, jednak nie skłania to klientów do pozostawiania komentarzy.

Niestety rozproszona wiedza o produktach negatywnie wpływa na współczynnik konwersji, ponieważ odwiedzający stronę mają skłonność do jej opuszczenia, by znaleźć więcej informacji. Znaczna część nie powraca już do Twojego sklepu. Nie pozwól na to, zwłaszcza że dzięki opiniom Twój biznes zyskuje na wiarygodności.

Wtyczka “opinie” Shoper – poznaj Revbox

Jeśli zmagasz się z powyższym problemem, wypróbuj Revbox – innowacyjny widget z opiniami klientów na temat produktów. Na czym polega rewolucja zakupowa proponowana przez nasze narzędzie?

 1. Revbox monitoruje zasoby sieci w poszukiwaniu komentarzy i opinii na temat poszczególnych produktów, pozostawionych przez dotychczasowych kupujących. To podstawowe źródło wiedzy dla kolejnych konsumentów.
 2. Silnik sztucznej inteligencji Revbox potrafi starannie odróżnić wiarygodne opinie i recenzje od fałszywych, wielokrotnie powielanych, nieuczciwych i wprowadzających w błąd treści. Zgromadzona wiedza staje się więc najbardziej wiarygodnym przewodnikiem zakupowym.
 3. Następnie Revbox generuje rzetelną i obszerną recenzję danego produktu – unikalną dla każdego sklepu. Oprócz niej pojawia się także zestawienie najważniejszych cech i zalet. Klienci Twojego sklepu zyskują dostęp do recenzji za pośrednictwem widgeta Revbox obecnego na stronach produktowych.

Recenzje produktów Shoper dostępne natychmiast po integracji z Revbox

Revbox w praktyce działa jak sekcja “opnie” w Shoper, jednak poza publikowaniem treści, oferuje również generowanie wartościowych recenzji. Narzędzie może natychmiast pojawić się w Twoim sklepie, ponieważ z myślą o użytkownikach platformy Shoper przygotowaliśmy prostą integrację. Rozwiązanie jest w pełni skalowalne, a jeśli Twój sklep potrzebuje dedykowanych funkcji, proponujemy indywidualne wdrożenie szyte na miarę. Co ważne, wtyczkę można dowolnie zmodyfikować pod względem designu, aby wpisywała się w identyfikację wizualną Twojego sklepu i marki!

Kluczowe zalety widgeta Revbox:

 • Wiarygodne opinie – syntezują doświadczenia i refleksje tysięcy dotychczasowych klientów, a Revbox pozwala skorzystać z nich od zaraz.
 • Wyższy współczynnik konwersji – recenzje produktowe ułatwiają klientom podjęcie decyzji zakupowej, a to poprawia poziom sprzedaży.
 • Mniej porzuconych koszyków – kompleksowa wiedza o produktach dostępna na Twojej stronie sprawia, że klienci jej nie opuszczają i tym samym nie porzucają zakupów.
 • Mniej zwrotów – recenzje produktowe przyczyniają się do satysfakcjonujących zakupów, a to przekłada się na niższy odsetek zwrotów.
 • Oszczędność czasu – Twoi klienci doceniają wiedzę zgromadzoną w jednym miejscu, dzięki czemu nie marnują czasu na przeszukiwanie zasobów sieci.
 • Zaufanie – dzięki opublikowanym rzetelnym recenzjom Twój biznes e-commerce staje się bardziej wiarygodny w oczach klientów już przy pierwszej wizycie.
 • Transparentność – inteligentny algorytm Revbox stanowi gwarancję, że recenzje produktowe mają charakter obiektywny, co zwiększa satysfakcję klientów.
 • Zakupy bez ryzyka – opinie o produktach przyczyniają się do udanych zakupów, a dzięki temu klienci wkrótce wracają po więcej.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak wdrożyć rzetelne recenzje produktowe do Twojego sklepu Shoper!

  Skontaktuj się z nami – rozwiejemy Twoje wątpliwości!