Chociaż platforma sprzedażowa OpenCart ustępuje popularnością kilku branżowym liderom, stanowi oczywisty wybór dla wielu sprzedawców. To znakomita oferta wśród oprogramowania open source dla sklepów internetowych, między innymi ze względu na liczne funkcjonalne wtyczki. Jeśli chcesz wznieść swój biznes e-commerce na wyższy poziom, proponujemy ci kolejną. Revbox to nowatorska wtyczka z opiniami OpenCart, która na bazie doświadczeń tysięcy konsumentów przygotowuje rzetelne recenzje produktowe. Sprawdź w jaki sposób nasze narzędzie pomoże Ci podnieść sprzedaż!

Główne zalety platformy sprzedażowej OpenCart

Niskie koszty stworzenia sklepu internetowego to jedna z ważniejszych zalet platformy OpenCart. Użytkownicy tego oprogramowania zwracają jednak uwagę na kolejne korzyści, do których należą:

 • prosty w obsłudze interfejs, również dla początkujących;
 • doskonałe dostosowanie sklepów internetowych do potrzeb urządzeń mobilnych;
 • wygodna optymalizacja strony pod kątem działań SEO;
 • nieograniczona liczba produktów dostępnych w sklepie internetowym;
 • tysiące darmowych wtyczek zwiększających funkcjonalność serwisu.

Jeśli chcesz, aby w Twoim sklepie znalazły się wiarygodne, unikalne i rzetelne recenzje produktów, OpenCart jest jedną z platform, dla której przygotowaliśmy integrację z widgetem Revbox.

Ograniczone opinie w OpenCart, czyli wyzwanie dla internetowych sprzedawców

Jednym z problemów, z którymi zmagają się zarówno sklepy internetowe, jak i klienci są niezbyt chętnie pozostawiane przez kupujących opinie. OpenCart nie stanowi pod tym względem wyjątku. Wiedza na temat produktów dostępna w sieci jest niezwykle rozproszona, a to skłania kupujących do dalszych poszukiwań.

Pamiętaj, że 87% konsumentów dokonujących zakupów w sieci, kieruje się przy tym opiniami poprzednich nabywców. Jeśli w Twoim sklepie ich zabraknie, konsumenci będą szukać innych źródeł wiedzy, a wówczas istnieje duże ryzyko, że dokonają zakupu u konkurencji. Nie dopuść do takiej sytuacji!

Revbox – innowacyjna wtyczka “opinie” OpenCart

Z myślą o właścicielach sklepów internetowych stworzyliśmy widget Revbox. Nasze narzędzie po przeprowadzonej integracji publikuje na podstronach produktowych recenzje, które powstają na bazie opinii wyrażonych przez użytkowników z całego świata. Jak to działa?

 1. Revbox przeszukuje sieć w wielu językach i znajduje opinie na temat konkretnych produktów pozostawione przez ich wcześniejszych nabywców. To najbardziej wiarygodne źródło informacji!
 2. Inteligentny algorytm Revbox potrafi odróżnić wiarygodne opinie od fałszywych, wielokrotnie powielanych i wprowadzających czytelnika w błąd treści. Dzięki temu zgromadzona wiedza ma charakter obiektywny i transparentny.
 3. Na podstawie uzyskanych opinii powstają unikalne recenzje produktowe, czerpiące z doświadczeń tysięcy klientów z całego świata. Widget Revbox odpowiada za ich publikację na stronach produktowych w Twoim sklepie.

Recenzje produktów OpenCart dostępne natychmiast po integracji z Revbox

Ten nowatorski przewodnik dla konsumentów może natychmiast wzbogacić Twój biznes e-commerce. Przygotowaliśmy integracje naszego narzędzia ze wszystkimi popularnymi platformami sprzedażowymi dostępnymi w modelu SaaS oraz open source, w tym OpenCart. Jeśli potrzebujesz dedykowanego, skalowalnego rozwiązania, jesteśmy w stanie zaproponować indywidualne wdrożenie, szyte na miarę. Revbox stanie się integralną częścią strony Twojego sklepu, bo dzięki modyfikowanemu layoutowi, łatwo osiągnąć spójność wizualną i sprostać wymaganiom UX.

Poznaj wszystkie korzyści, jakie zapewnia widget Revbox

 • Wiarygodne opinie produktowe – po integracji sklepu z Revbox nie musisz czekać, aż klienci zdecydują się na ich pozostawienie. Rzetelna i przekrojowa recenzja jest dostępna natychmiast po wdrożeniu.
 • Wzrost współczynnika konwersji – recenzje produktowe przygotowane przez Revbox są w stanie pomóc klientom w weryfikacji, czy produkt spełnia ich oczekiwania, a tym samym skłaniają do podjęcia decyzji o zakupie.
 • Mniej porzuconych koszyków – klienci dysponujący wiarygodnymi recenzjami nie muszą opuszczać strony Twojego sklepu, a więc są mniej skłonni do porzucenia transakcji.
 • Niższy współczynnik zwrotów – świadome decyzje zakupowe, podjęte na bazie recenzji zmniejszają prawdopodobieństwo, że klient będzie niezadowolony i zwróci towar do sklepu.
 • Oszczędność czasu – klienci doceniają, że dzięki Revbox nie muszą tracić czasu na poszukiwanie informacji o produktach poza stroną sprzedawcy.
 • Zaufanie – każda kolejna udana transakcja zwiększa poziom lojalności klientów. Sklep bogaty w opinie staje się również bardziej wiarygodny dla konsumentów odwiedzających go po raz pierwszy.
 • Transparentność – algorytm Revbox to swoisty znak jakości, gwarancja, że znajdujące się w sklepie recenzje produktowe mają charakter obiektywny.
 • Zakupy bez ryzyka – dzięki zgromadzonym opiniom klienci podejmują bardziej świadome decyzje, produkty spełniają ich oczekiwania, więc zakupy są obarczone niższym ryzykiem.

Skontaktuj się z nami i zwiększ poziom sprzedaży w swoim sklepie internetowym dzięki integracji OpenCart i Revbox tworzących zgrany duet dla branży e-commerce!

  Skontaktuj się z nami – rozwiejemy Twoje wątpliwości!