Ponad 87% konsumentów robiących zakupy w sieci podejmuje decyzje na podstawie opinii dotyczących produktów, ale jednocześnie 85% spośród nich obawia się, że komentarze umieszczone w internecie są niewiarygodne. Ponad połowa klientów poświęca nawet 30 minut, aby zdobyć wiedzę o produkcie, która jest w sieci rozproszona. Revbox rozwiązuje oba problemy, ułatwiając klientom zakupy, a sprzedawcom zapewniając wyższą konwersję.

Nasz algorytm nie jest stronniczy, nie ma faworytów, nie daje się przekupić ani zastraszyć. Analizuje wszystkie znalezione opinie, aby zapewnić czystą i wiarygodną recenzję, opartą na rzeczywistych doświadczeniach zakupowych użytkowników takich jak Ty. Z punktu widzenia klienta Revbox to synonim wiarygodności opublikowanych opinii.

W jaki sposób Revbox w 3 krokach generuje recenzje, na których można polegać?

  1. Znajduje opinie i komentarze użytkowników o produkcie w całej sieci www opublikowane w różnych językach. W ten sposób wyręcza zarówno klienta, jak i sprzedawcę, przynosząc ogromną oszczędność czasu.
  2. Analizuje wszystkie komentarze i odsiewa sztuczne treści. Dzięki temu potencjalny kupujący wie, że czytana przez niego recenzja jest kompletna, rzetelna i pozbawiona fałszywych treści, wprowadzających w błąd.
  3. Generuje bezstronną recenzję produktu na podstawie opinii dotychczasowych użytkowników. Zmniejsza się ryzyko, że zakup okaże się nietrafiony, natomiast sklep nie tylko uzyskuje wyższą konwersję, ale także obniża poziom zwrotów.

Najważniejsze cechy recenzji generowanych przez Revbox:

  • Szerokie spektrum – recenzje mają przekrojowy charakter, ponieważ uwzględniają tysiące opinii klientów posiadających swoje własne oczekiwanie i preferencje.
  • Synteza – rozproszone w sieci informacje trafiają w jedno miejsce, gdzie są zaserwowane odbiorcy w przystępnej i czytelnej formie recenzji produktowej.
  • Wiarygodność – narzędzie automatycznie odrzuca powtarzalne i nierzetelne treści, pochodzące z fałszywych opinii oraz komentarzy pozostawianych w sieci.
  • Obiektywizm – algorytm Revbox pozostaje neutralny wobec analizowanych treści. To ważne dla konsumentów, a w dłuższej perspektywie również sklepu budującego zaufanie klientów.

Revbox pomaga sprzedawać na jeszcze wyższym poziomie!

Fakt, że klienci kupujący w sieci kierują się przede wszystkim opiniami dotyczącymi produktu stanowi wystarczający argument, by umieszczać je na stronie sklepu. Revbox pozwala dokonać tego natychmiast w sposób zautomatyzowany. Przekłada się to bezpośrednio na wyższą konwersję, lecz na tym nie kończy się wachlarz korzyści. Zadowoleni z zakupu dokonanego na bazie rzetelnej recenzji klienci wracają do sklepu po więcej i polecają go swoim znajomym. Szerokie spektrum informacji zawarte w recenzjach Revbox ogranicza ryzyko, że konsument nie będzie zadowolony z produktu, a tym samym poziom zwrotów.

Wznieś swój biznes e-commerce na wyższy poziom dzięki Revbox.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZEGO NARZĘDZIA?

Skontaktuj się z nami – rozwiejemy Twoje wątpliwości!