Czy wiesz, że nawet 87% konsumentów podejmuje decyzje zakupowe w oparciu o opinie na temat produktów znalezione w internecie, również w Twoim sklepie internetowym? Jednocześnie 85% kupujących w sieci obawia się, że znalezione komentarze nie są wiarygodne. Paradoks polega na tym, że Twój e-biznes może budować zaufanie wśród konsumentów i stale zwiększać sprzedaż, publikując opinie konsumenckie, strategia okaże się jednak zgubna, jeżeli odwiedzający nie uznają ich za wiarygodne.

Jak rozwiązać ten dylemat? Z myślą o sklepach internetowych, którym zależy na transparentności w oczach konsumentów przygotowaliśmy rewolucyjne narzędzie. Revbox gromadzi i publikuje opinie klientów, jednak dzięki zaawansowanemu algorytmowi potrafi odsiać fałszywe!

Widget Revbox – zyskaj tysiące opinii produktowych stanowiących wiarygodną rekomendację dla klientów

Aż 45% Polaków kupujących w sieci za najważniejszy czynnik wpływający na wiarygodność danego sklepu uważa opinie na jego temat wyrażone przez dotychczasowych klientów. To najczęściej pojawiająca się odpowiedź. Oznacza to w praktyce, że Twój biznes pozbawiony rekomendacji i komentarzy pochodzących od zadowolonych klientów nie budzi zaufania, a wówczas trudno o skuteczną sprzedaż. Jako sprzedawca masz zatem przed sobą dwa kluczowe wyzwania:

  • Twoim zadaniem jest sprawienie, by sekcje z opiniami dostępne w Twoim sklepie wprost zaroiły się od komentarzy. Opinie produktowe pomagają podjąć decyzję zakupową klientowi odwiedzającemu sklep. Ponadto dzięki nim zwiększa się prawdopodobieństwo, że zakup będzie udany, a to ogranicza zwroty i pomaga w zdobywaniu lojalności klientów, gwarantującej stabilną sprzedaż.
  • Biorąc pod uwagę, że 85% kupujących ma ograniczone zaufanie do komentarzy znalezionych w sieci, musisz dołożyć wszelkich starań, by opinie pojawiające się na Twojej stronie zostały uznane za wiarygodne. Na tym polega transparentność w e-commerce, branży, w której na dłuższą metę liczy się zdobyte zaufanie.

Revbox to narzędzie, które pomoże Ci skutecznie rozwiązać oba problemy. Sztuczna inteligencja monitorująca sieć dostarcza do Twojego sklepu recenzje produktowe opierające się na opiniach dotychczasowych użytkowników. Co ważne, algorytm analizując treści, dokładnie odsiewa te fałszywe. W ten sposób wtyczka Revbox z opiniami produktowymi obecna na Twojej stronie stanowi dla klientów gwarancję jakości i wizytówkę Twojego biznesu jako godnego zaufania!

Na czym polega transparentność opinii dostarczanych przez Revbox?

Aby zrozumieć, dlaczego opinie dostarczane przez widget Revbox są dla klientów wiarygodne, w odróżnieniu od innych komentarzy znalezionych w sieci, musisz poznać zasady działania naszego narzędzia. Składa się ono z dwóch elementów – silnika sztucznej inteligencji monitorującego sieć oraz wtyczki z opiniami, która po integracji może trafić na Twoją stronę.

Innowacyjny silnik sztucznej inteligencji odrzucający fałszywe opinie

Mając na uwadze transparentność w e-commerce, opracowaliśmy nowatorski silnik sztucznej inteligencji, który doskonale przeszukuje zasoby sieci, wynajdując w nich opinie dotyczące konkretnych produktów. Narzędzie kładzie nacisk na kluczowe z punktu widzenia konsumentów cechy i zalety, aby pomagać w podejmowaniu w świadomych decyzji zakupowych.

Z punktu widzenia wiarygodności w e-commerce najważniejsze zaletą silnika Revbox jest zdolność do rozpoznawania fałszywych, wielokrotnie powielanych i nieuczciwych treści. Inteligentny algorytm dąży do obiektywizmu, ponieważ dobre produkty obronią się na rynku same, czego dowodem są pozytywne opinie użytkowników.

Silnik Revbox nie zna granic. Potrafi analizować komentarze, opinie i recenzje publikowane przez internautów w różnych językach, co zwiększa próbę i nadaje zebranym informacjom większą reprezentatywność.

Widget Revbox – transparentne źródło wiedzy w Twoim sklepie internetowym

Rewolucja w zakupach proponowana przez Revbox odnosi się do doświadczenia konsumenta. Odbiorca otrzymuje wygenerowaną na podstawie zebranych opinii recenzję produktu. Oprócz formy opisowej, narzędzie udostępnia także zbiór cech i zalet najczęściej wskazywanych przez użytkowników.

Efektem pracy sztucznej inteligencji jest widget Revbox, który może znaleźć się w Twoim sklepie internetowym. Dzięki temu każda strona produktowa zostanie wzbogacona o transparentną recenzję. Użytkownicy zaspokoją swoją potrzebę wiedzy i dokonają świadomej, popartej rzetelnymi opiniami decyzji zakupowej.

Widget można łatwo zaimplementować do każdej popularnej platformy sprzedażowej, a dedykowanym sklepem internetowym proponujemy indywidualne wdrożenie. Dzięki prostym modyfikacjom graficznym layout Revbox znakomicie wpisuje się w identyfikację wizualną sklepu internetowego.

Transparentność w e-commerce bez kompromisów – poznaj zalety Revbox

  • Zbiór wiarygodnych opinii – klienci sklepu zyskują kompleksową informację o interesującym ich produkcie.
  • Transparentność – recenzje Revbox są dla konsumentów wiarygodne, ponieważ wynikają wyłącznie z autentycznych opinii publikowanych przez kupujących.
  • Wyższa konwersja – klienci dysponujący rzetelnym źródłem wiedzy nie opuszczają sklepu w poszukiwaniu informacji, a więc rośnie prawdopodobieństwo, że dokonają zakupu właśnie u Ciebie.
  • Rosnące zaufanie – recenzje Revbox zwiększają szansę, że klient będzie zadowolony z zakupu, a przez to zaufa sklepowi i wkrótce wróci po więcej.
  • Ograniczenie kosztów – korzystając z Revbox, nie musisz wydawać pieniędzy na zachęcanie klientów do wyrażania opinii tradycyjnymi metodami, takimi jak wiadomości e-mail czy notyfikacje.

Udostępnij klientom transparentne źródło wiedzy, by wznieść sprzedaż na wyższy poziom!

Tylko wiarygodne opinie na temat produktów mogą w krótkim czasie zbudować zaufanie do sprzedawcy i poszerzyć grono lojalnych klientów. Teraz dzięki Revbox możesz znacznie szybciej zbudować pozytywny wizerunek Twojego biznesu e-commerce. Transparentne opinie oznaczają wyższy współczynnik konwersji i większy zysk. Skontaktuj się z nami i poznaj sposób, w jaki Revbox wzniesie Twój internetowy biznes na wyższy poziom!

    Skontaktuj się z nami – rozwiejemy Twoje wątpliwości!